Elitema Turizm Yazılımı

Elitema Turizm Yazılımı

Elitema Seyahat Acentası Otomasyonu

Seyahat Acentalarına 17 Yıldır Teknoloji Sunuyoruz

Elitema, 17 yıllık tecrübesinin yanısıra rakipsiz müşteri desteği ile, size zaman tasarrufu, verimlilik ve pazarlama gücü kazandırıyor.

Kolay Kullanım, Yenilikçilik, Rakipsiz Müşteri Desteği, Tecrübe, Verimlilik, Zaman Tasarrufu, Pazarlama Desteği, Karlılık

Pazarlama Gücünüzü Artırın!

Web sitenizden satış yapıp, her yıl %20 oranında büyüyen internet pazarında sizde yerinizi alın. Call Center yapınızı kurun, telefon ve yüzyüze satışlarınızı sıfır hata ile hayata geçirin. Satış acentası ağı kurun, bayilerinizden online hızlı ve kolay rezervasyon alın. Talep yönetim sistemi ile taleplerinizi satışa çevirin.

Operasyonlarınızı Güçlendirin.!

Yönlendiren iş akışını kullanarak minimum hata yapın. Ödeme Takip Sistemi, Tedarikçi Onay Sistemi sayesinde ödeme de ve onayda hiç bir işlemi kaçırmayın. Otomatik muhasebe yapısı ile her daim durumunuzu kontrol edin. Web tabanlı alt yapısı sayesinde kurulum gerek duymadan evden, ofisden, heryerden sisteminize rahatlıkla giriş yapın.

Maliyetlerinizi Düşürün!

Otomatik iş akışıyla rezervasyon, operasyon ve takip sürenizi kısaltarak eleman giderinizi düşürün. Otomatik karar sistemleri, zamanında uyarı sistemleri ile operasyonun yükünü elemanlarınızdan alın, onlara sadece küçük dokunuşlar kalsın. Tedarikçi ve acentalarınızla online iletişim kurup, zamandan tasarruf edin.

Elitema’yı Kiralayın.. 3 Sene Sonra Sizin Olsun!

Elitema’nın bütün modüllerini şimdi yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Ödediğiniz kira dışında hiçbir ödeme yapmadan devamlı güncelleme ve destek alın. 3 sene kira ödedikten sonra artık kiraladığınız ürün sizin olsun. Satın almanın tüm avantajlarını kiralayarak yaşayın.

Satın Alın.. Özel İndirim Alın…

Elitema modüllerini satın alıp özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Web sitenizde dahil bütün sisteminiz sürekli olarak güncellensin. Takılmış olduğunuz her konuda danışmanlarımız size yardımcı olsun. Yarım saati geçmeyen tasarım istekleriniz ücretsiz olarak yapılsın.

Daha fazla bilgi ve sipariş için lütfen bizimle iletişime geçin…