Hakkımızda

Hakkımızda

Escape Kurumsala hoş geldiniz. Web tasarım ajansı olarak tasarımından programlamaya kadar tüm detayları en ince ayrıntısına kadar müşterilerimizle beraber bir çalışma içinde sürdürüyoruz. Tüm işlemlerimizi beraberce verilen kararlar doğrultusunda uyguluyor, son şeklini istediğiniz biçimde hayata geçiriyoruz. Memnuniyetiniz bizim için ön plandadır.

Web siteniz, tam olarak firmanızı, ürününüzü ya da markanızı anlatmakta yetersiz kalıyorsa bizim için kaliteli bir web sitesi değildir. Günümüzde web sitesi, firmanın internetteki yüzü olmuş durumdadır.  Markanızı anlatması ve ilgi çekiciliği ne kadar iyi olursa, o kadar çok müşteriye sahip olma olasılığınız artmaktadır. Escape Kurumsal olarak müşterilerimize en uygun web sitesini sunmak, rakiplerinden bir adım öne geçmelerini sağlamak için kaliteli içeriklerle sitenizi dolduruyor, seo uyumlu web sitenizin görsel olarak ta etkileyici bir hal almasını sağlıyoruz.

 Escape Kurumsal’ın ana faaliyet alanları, kurumsal web tasarım, logo tasarım, grafik tasarım, kurumsal kimlik çalışması, sosyal medya yönetimi, program yazımı, mobil uygulama ve daha fazlası…. Merkezimiz Ankara’da olmasına rağmen tüm Türkiye’de hiçbir soruna maruz kalmadan hizmet vermekteyiz. Deneyimli kadromuz ile beklentilerinizi en iyi şekilde belirliyor ve size tasarım, yazılım hizmetleri sunuyoruz.

Her gün yenilenen iş heyecanımız, azmimiz ve müşterilerimizle, daima ileriye yol almaktayız. Ticaret ahlakına uygun ilkelerimiz ile müşterilerimize çözüm ortağı olmak için çıktığımız bu yolda en iyiyi en uygun fiyata sunma çabası içinde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Sizde Escape Kurumsal ailesine katılın. Hizmet farkını ilk günden keşfedin.

SİZİN İÇİN NE YAPABİLİRİZ?