WEB SİTESİ REVİZESİ

WEB SİTESİ REVİZESİ

Web sitelerini revize ettirmenin zor, zaman alıcı ve pahalı bir görev olduğunu düşünenlerden misiniz? Bunların hiç biri revize işlemleri için doğru değildir.

İşletmenizin web sitesini güncelleyerek birçok faydasını görebilirsiniz. Ziyaretçilerinizin deneyimini geliştirmek ve onların ihtiyaçlarına daha iyi karşılık vermek için gereklidir. Web sitenizi daha güncel yazılar ile veya görsel olarak daha ilgi çekici hale getirip içeriklerinizin bu şekilde görüntülenmesini sağlamak ziyaretçilerinizin gözünde onları önemsediğinizi hissetmelerini sağlar. Bunun yanısıra yeni teknolojiye bağlı trendleri web sitenize yansıtmanız web sitenizi arama motorlarında daha üst sıralara taşıyacaktır. Bunun firmanıza sağlayacağı katkıyı düşününce revize ücretlerinden de korkmak saçma olur.
Tek bir seferde tüm web sitesinin yeni tasarıma ihtiyacı olmayabilir. Sadece ana sayfa ve/veya içerik açılış sayfaları gibi en çok görüntülenen sayfalarını güncellemeniz yeterlide olabilir. Firmaların aslında web sitelerini 18 ay da bir güncellemeleri gerekmektedir. En önemli kısım siteniz mobil uyumlu mu? Yani mobil cihazlarda bilgisayarda göründüğü gibi görünüyor mu? Kullanıcıların her geçen gün arama yapmak için mobil cihazları tercih ettikleri bir gerçek. Google’a göre kullanıcıların %74’ü mobil uyumlu olmadığını anladığı web sitesine geri dönmüyor.Sizin için revize işlemlerini gerçekleştirecek dış kaynakları kullanabilirsiniz. Web sitenizi yeniden revize etmemizi istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Web siteniz için gerekli olan en doğru tasarımı ve revizesi için size gereken bilgiyi sağlayalım